Przewidywany czas realizacji zamówień podany jest na karcie każdego produktu.

sadzonki pelargonii i surfinii wysyłkowo

Wysyłka

Sprawdzone metody dostawy roślin

Sprzedawane sadzonki dostarczane są do klienta przez firmę kurierską. Wszystkie rośliny pakowane są specjalne opakowania chroniące przed uszkodzeniem, a następnie w karton. Produkty pakowane są na bieżąco, tak aby rośliny nie były zbyt długo zamknięte w pudełku. Nigdy nie pakujemy sadzonek “na zapas” dzięki czemu masz gwarancję, że wysyłane są świeże rośliny – wysyłka w poniedziałek – pakujemy w poniedziałek, wysyła we wtorek pakujemy we wtorek itd.

pelargonie24.pl to pierwsze Gospodarstwo Rolne w Polsce, które kilka lat temu wprowadziło specjalne opakowania do wysyłki roślin

Wysyłka roślin rozpoczyna się po ustaniu przymrozków zazwyczaj od ok. 10 kwietnia. Na stronie każdej sprzedawanej rośliny podany jest termin rozpoczęcia wysyłki. Jest to termin przybliżony, co oznacza, że zamówienia zostaną rozesłane od podanej daty w ciągu kilku następujących po sobie dni np. jeśli termin rozpoczęcia wysyłki przypada w poniedziałek oznacza to, że zamówienia powinny być rozesłane do środy/czwartku w danym tygodniu. Paczki nadawane są od poniedziałku do środy, a paczki małe również w czwartek.

Termin rozpoczęcia wysyłki podany jest bezpośrednio pod ceną produktu, a kod (symbol) rośliny poniżej, tak jak zaznaczono czerwonymi strzałkami na zdjęciu

Dla zamówień złożonych w terminie kiedy już przypada termin dostaw danych roślin czas realizacji zamówienia w szczycie sezonu (20.04-15.05) wynosi ok.7-10 dni. Paczki nadawane są tylko w dni robocze, po których przypada również dzień roboczy. Termin realizacji zamówień w okresie “majówki” może być wydłużony w zależności od układu kalendarza kiedy przypada 1 i 3 maj.

Sprzedający zastrzega sobie możliwość przesunięcia realizacji zamówienia do 7 dni od podanych dat (wydarzenia losowe, nie przewidywalna pogoda)

W przypadku zamówienia roślin z dwoma różnymi terminami dostawy, liczy się termin późniejszy.