Witaj na pelargonie24.pl

O nas

Witamy na stronie Gospodarstwa Rolnego zajmującego się produkcją roślin ozdobnych od niemal 30 lat.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w uprawie roślin, współpracujemy z wiodącymi producentem kwiatów m.in. w Południowym Tyrolu, Niemczech oraz Holandii dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu produkty najwyższej jakości niespotykane w sprzedaży w sklepach stacjonarnych.

W ofercie znajdują się wszystkie popularnie odmiany roślin ozdobnych. Pelargonie24.pl to nie tylko sadzonki pelargonii, ale również inne rośliny, które cieszą się dużą popularnością jak surfinie, begonie, fuksje oraz te które są mniej znane na polskim rynku jak scewola, lobularia snow princess czy supertunia VISTA. Każdego roku wprowadzane są do sprzedaży sadzonki nowych roślin.

Głównym naszym produktem są pelargonie zielonołodygowe zwisające o krótkich międzywęźlach oraz doskonałym krzewieniu. Oprócz tyrolskich pelargonii kaskadowych w ofercie dostępne są również pelargonie rabatowe, pelargonie mieszańce Champion, Calliope oraz pelargonie zwisające pełne.

Jesteśmy producentem wszystkich oferowanych roślin. Sprzedaż prowadzimy również na aukcjach allegro.

Więcej o oferowanych sadzonkach i ich formach znajdziesz w zakładce o roślinach

prawdziwe zdjęcia

Google Streetview

Oferowane rośliny sprawdzone są w polskich warunkach.

Wiele odmian sprzedawanych kwiatów mamy posadzone wokół domu, co potwierdzają zdjęcia google streetview. W przeciwieństwie do części sprzedających, na naszej ofercie są przedstawione rośliny posadzone przez nas, a nie zdjęcia z katalogów. Sporadycznie umieszczamy zdjęcia “zewnętrzne”, głównie nowych odmian, których jeszcze nie mieliśmy.