sadzonki pelargonii i roślin ozdobnych

Sadzonki od pelargonie24.pl

W ofercie pelargonie24.pl znajduje się wiele ciekawych odmian roślin, które mogą ozdobić Twoje otoczenie.

Sprzedaż roślin ozdobnych przez internet jest innowacyjną formą zakupów tego typu produktów. Od kilku lat sadzonki pelargonii i innych roślin dostarczane są do wielu zadowolonych klientów, którzy powracają w kolejnych latach.

Wszystkie oferowane sadzonki mają dobrze rozwinięty system korzeniowy i gotowe są do przesadzenia w miejsce finalne (do doniczek lub do gruntu). W zależności od terminu dostawy mogą się one różnić nieznacznie wielkością, ale jakość zawsze jest na najwyższym poziomie. W opisie nie jest podana wielkość (wysokość) sadzonki ze względu na różnice zależne od pogody i małe znaczenie tej cechy – “długie” (wybiegnięte) sadzonki świadczą o oszczędności przy produkcji. Wielkość całkowita sadzonek znajduje się zazwyczaj w przedziale 10-19cm.(sadzonki roślin płożących, czy typowo zwisających mogą mieć mniejsza wysokość, ponieważ rosną one bardziej na boki, niż do góry np. nepeta, kocanka) Ważniejszą cechą dobrych jakościowo sadzonek jest ich ogólny wygląd – odległość międzywęźli, krzewienie, wyraźny zielony kolor czy oferowana odmiana.

Sadzonki oferowane są w czterech wariantach :

  • zestaw 10szt. sadzonek danej odmiany, rozmiar korzenia ok. 45mm x 53mm
  • zestaw 8szt. sadzonek danej odmiany, rozmiar korzenia ok. 51mm x 57mm
  • zestaw 6szt. sadzonek danej odmiany, rozmiar korzenia ok. 55mm x 81 mm
  • pojedyncze sadzonki w doniczkach o objętości ok. 0,5 l

Część sadzonek (np. heliotrop, begonia dragon czy lantana ) oferowana jest  zależności od sposobu wzrostu danej rośliny  tylko w  jednym lub dwóch wariantach tak, aby zapewnić odpowiednią jakość do oferowanej ceny. Wysyłane sadzonki zazwyczaj nie mają jeszcze kwitnących kwiatów (są w fazie idealnej do przesadzenia)

Wszystkie rośliny dostarczane są specjalnych opakowaniach chroniących przed uszkodzeniem. Więcej w zakładce wysyłka

Potwierdzona jakość

pelargonie zwisające

Dzięki doskonałemu stosunkowi cena/jakość sadzonki cieszą się również popularnością u przedsiębiorców. Zazwyczaj zamawiane są mało wymagające sadzonki pelargonii kaskadowej.