WYSYŁKA

Rośliny wysyłane są w terminie podanym na stronie każdego produktu.Wysyłka rozpoczyna się od podanej daty i trwa zazwyczaj kilka dni (3-4 dni od podanej daty)

Dla roślin zamówionych od 10 kwietnia i które mają zaznaczony termin wysyłki od 10 kwietnia czas realizacji zamówienia wynosi do 10 dni. Staramy się, aby termin realizacji był jak najszybszy.

Zamówienia realizowane są w terminach podanych na karcie sprzedaży danej rośliny. W przypadku podania wysyłki np. od 8 kwietnia nie oznacza to, że wszystkie zamówienia zostaną nadane jednego dnia. Paczki będą nadawane przez kolejne 2-4 dni wysyłkowe od podanej daty. Dni wysyłkowe to poniedziałek-czwartek z wyłączeniem dni wolnych od pracy i dni pracujących przypadających przed tymi dniami. Więcej informacji o wysyłce na stronie https://www.pelargonie24.pl/wysylka/

Nie, kurier nie ma obowiązku kontaktu z odbiorcą i zależy to tylko od jego dobrej woli. Zamawiający otrzymuje numer przesyłki sms, może sam śledzić drogę przesyłki i ewentualnie ją przekierować na inny adres.

Przesyłki realizowane są tylko na adresy posiadające ulicę/miejscowość i numer budynku

W przypadku podania adresy będącego np. skrytką pocztową, ogródkiem, ROD itp. paczka będzie nadana, ale w przypadku nie doręczenia wysyłający nie ponosi żadnej odpowiedzialności, nie przyjmuje zwrotów i reklamacji.

PŁATNOŚĆ

Nie, jedyną akceptowaną formą płatności jest wpłata na konto.

Zamówienia złożone w marcu zaleca się opłacić w ciągu 14 dni, w kwietniu w ciągu 10 dni, w maju w ciągu 7dni.

Wpłat należy dokonywać na konto w Banku Millenium numer 77116022020000000212120279

W tytule przelewu należy podać numer zamówienia, który otrzymają Państwo w mailu potwierdzającym wpływ zamówienia. Mail wysyłany jest automatycznie do ok. 60 min. od złożenia zamówienia. Podanie innego tytułu przelewu, niż ten spersonalizowany podany w mailu może spowodować, że wpłata nie zostanie automatycznie rozpoznana.

INNE

Zdjęcia przedstawiają rośliny w pełnym rozwoju, które posadzone mamy koło domu.

Większość roślin ma również przykładowe zdjęcia sadzonek, które były oferowane w poprzednim sezonie. Sadzonki sprzedajemy jako nie kwitnące.

Rośliny oferowane są w 3 różnych formach. W zakładce charakterystyka na karcie produktu podane są szczegóły danej rośliny. Nie podajemy wielkości rośliny ponieważ zależnie od pogody każdego sezonu może być ona inna. Wszystkie sadzonki są gotowe do przesadzenia i mają korzenie.

Tak, jest taka możliwość, pod warunkiem, że pierwsze zamówienie nie zostało wysłane,  a objętość i waga całkowita przesyłki będzie mieścić się w limicie dla jednej paczki. Przy składaniu dodatkowego zamówienia w oknie „dodatkowe informacje” należy podać numer zamówienia, które ma być połączone.

W przypadku domówienia należy zrobić przelew bez kosztów przesyłki podając w tytule przelewu numer zamówienia domawianego (numer jest wysyłany na adres mailowy)

Nie. Sprzedaż prowadzona jest jedynie dla tzw. klientów ostatecznych, którzy sami dokonują nasadzeń roślin.